Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Wraz z nowym rokiem chcemy zaproponować wam pewną zabawę... QUIZ BHP gdzie można sprawdzić swoją wiedzę z zakresu BHP i nie tylko, zachecamy więc do zabawy.

Rozwiąż QUIZ

Na stronie zostały wprowadzone pewne zmiany odnośnie forum, jest ono aktualnie ogólnodostępne lecz pisanie postów może robić tylko i wyłącznie osoba zarejestrowana. Dla osób chętnych i szczególnie wyróżniających się na naszej stronie przygotowaliśmy dodatkowe działy, w których znajdziemy wiele pomocnych materiałów.

Wkrótce nastąpi pare zmian organizacyjnych, które pozwolą wyklarować zasady działania strony.

Pozdrawiamy
Ekipa NoweBHP

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Czy depresja powinna być zaliczana do chorób zawodowych? Coraz więcej osób choruje na depresje. Czy uważacie, że taka choroba również powinna się znaleźć w wykazie chorób zawodowych?
Czy technik bhp może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie BHP jerzeli ma tytuł inspektora bhp ? Niestety NIE by prowadzić własną działalność w zakresie bhp potrzebne jest wykształcenie wyższe i tytuł specjalisty.
Baza zdarzeń potencjalnie wypadkowych Z punktu widzenia naszej firmy bardzo przydatnym narzędziem byłaby baza zgłaszania zdarzeń z możliwością odnotowania, filtrowania, robienia statystyk, wykresów, jeżeli chodzi o grupy tematyczne zgłaszanych zdarzeń potencjalnie wypadkowych...
Powered By nZambi!

Najnowsze zdjęcia