Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Jeżeli macie Państwo jakieś oczekiwania/propozycje co do działów, tematów BHP czy też innych pomysłów, które można zrealizować za pomocą strony NoweBHP zachecamy Państwa do wpisywania ich na naszym forum W TYM TEMACIE.

Pozdrawiamy i czekamy z nieciepliwością na wpisy

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Baza zdarzeń potencjalnie wypadkowych Z punktu widzenia naszej firmy bardzo przydatnym narzędziem byłaby baza zgłaszania zdarzeń z możliwością odnotowania, filtrowania, robienia statystyk, wykresów, jeżeli chodzi o grupy tematyczne zgłaszanych zdarzeń potencjalnie wypadkowych...
Ewidencja szkoleń Witam, Pomysł na taki program to strzał w dziesiątkę. Chętnie służę pomocą Pozdrawiam
Protokół policyjny do dokumentacji powypadkowej Odpowiedź jest prosta. PIP ma rację, że pracodawca nie może brac udziału w czynnosciach komisji powypadkowej. W przypadku tak małego zatrudniunia pracodawca powinien skorzystac z usług firm doradczych BHP. Miejsce zdarzenia powinno zostać...
Powered By nZambi!

Najnowsze zdjęcia