Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Na forum zostały dodane pierwsze materiały "Wspomagające" szkolenia z ciężka grupą. Z doświadczenia wiem że raz na jakiś czas trafia się wybitnie rozbawiona grupa, która od wielu wielu lat pracuje tak a nie inaczej i nic im nie jest, dopiero przedstawienie im sytuacji w której mogli by się oni znaleść daje im do myślenia i bardziej się angażują w sprawy bezpieczeństwa.

otwarcie nowe bhp

Witamy Państwa na nowo otwartej stronie, gdzie istnieje możliwość pobrania darmowego oprogramowania wspierającego między innymi tworzenie oceny ryzka zawodowego, a zarazem mogą Państwo wpływać na rozwój aplikacji

Strona oferuje również dostęp do dosyć ciekawej galerii zdjęć zaobserwowanych na ulicach miasta. MIejmy nadzieje że będzie to inspiracją do urozmaicenia własnymi zdjęciami tej że galerii.
Strona była, jest i będzie darmowa w każdym zakresie jej działania, to od Państwa zależy w którym kierunku pójdzie oraz jak będzie rozwijana.

Zachęcam zatem do zapoznania się ze stroną oraz dodaniu jej do ulubionych i często odwiedzanych.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

program ORZ Witam, Przed chwilą zalogowałem się na stronie i pobrałem program z tego linka: http://nowebhp.pl/index.php/programy/file/3-instalator-programu Aby pobrać program do oceny ryzyka zawodowego należy kliknąć na programy -> ORZ -> Pobierz ->...
Zewnętrzna Służba BHP :) dla świetego spokoju (dla PIP) proponowałbym jednak zatrudnienie na część etatu plus np.szkolenia , ocena ryzyka, wdrażanie systemu zarządzania zlecałbym firmie zewnętrznej
Wolne za święto wypadające w swobotę Witam, Mam pytanie odnośnie najnowszej zmiany Kodeksu pracy - dotyczącej powrotu do "starego" zapisu odnośnie oddawania pracownikom dnia wolnego w zamian za święto przypadające w sobotę. W art 130 par. 2 jest zawarta informacja: "Każde święto...
Powered By nZambi!

Najnowsze zdjęcia