Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

otwarcie nowe bhp

Witamy Państwa na nowo otwartej stronie, gdzie istnieje możliwość pobrania darmowego oprogramowania wspierającego między innymi tworzenie oceny ryzka zawodowego, a zarazem mogą Państwo wpływać na rozwój aplikacji

Strona oferuje również dostęp do dosyć ciekawej galerii zdjęć zaobserwowanych na ulicach miasta. MIejmy nadzieje że będzie to inspiracją do urozmaicenia własnymi zdjęciami tej że galerii.
Strona była, jest i będzie darmowa w każdym zakresie jej działania, to od Państwa zależy w którym kierunku pójdzie oraz jak będzie rozwijana.

Zachęcam zatem do zapoznania się ze stroną oraz dodaniu jej do ulubionych i często odwiedzanych.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Wypadek przy pracy a umowa zlecenie Jesli pracownik jest zatrudniony o umowę zlecenie to sporzadzamy karte wypadku
Czy technik bhp może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie BHP jerzeli ma tytuł inspektora bhp ? Zastanawia mnie dlaczego Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej mówi, że technik bhp nie może prowadzić własnej działalności - A szkoły policealne technik bhp np. ŻAK i inne opisują w internetach, że po ukończeniu technika bhp i...
Czy depresja powinna być zaliczana do chorób zawodowych? Coraz więcej osób choruje na depresje. Czy uważacie, że taka choroba również powinna się znaleźć w wykazie chorób zawodowych?
Powered By nZambi!

Najnowsze zdjęcia