Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Baza zdarzeń potencjalnie wypadkowych

Baza zdarzeń potencjalnie wypadkowych 2013/11/07 10:51 #135

  • konektor
  • konektor Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Z punktu widzenia naszej firmy bardzo przydatnym narzędziem byłaby baza zgłaszania zdarzeń z możliwością odnotowania, filtrowania, robienia statystyk, wykresów, jeżeli chodzi o grupy tematyczne zgłaszanych zdarzeń potencjalnie wypadkowych (okołowypadkowych), określania osób (stanowisk) odpowiedzialnych za realizację, statusu realizacji zadań wynikających ze zgłoszonego problemu, itp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.154 s.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Wypadek przy pracy a umowa zlecenie Jesli pracownik jest zatrudniony o umowę zlecenie to sporzadzamy karte wypadku
Czy technik bhp może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie BHP jerzeli ma tytuł inspektora bhp ? Zastanawia mnie dlaczego Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej mówi, że technik bhp nie może prowadzić własnej działalności - A szkoły policealne technik bhp np. ŻAK i inne opisują w internetach, że po ukończeniu technika bhp i...
Czy depresja powinna być zaliczana do chorób zawodowych? Coraz więcej osób choruje na depresje. Czy uważacie, że taka choroba również powinna się znaleźć w wykazie chorób zawodowych?
Powered By nZambi!

Najnowsze zdjęcia