Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Ankieta: Czy taki program jest potrzebny?

Tak 17 100%
Nie Bez głosów 0%
Nie wiem Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 17 ( sebaa8, chrobot, angeloch, yarec, Gregory77 ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ewidencja szkoleń

Ewidencja szkoleń 2011/09/21 15:40 #37

Patrząc ze swojego punktu widzenia - jako pracownika służby bhp pomyślałam o jednym programie/aplikacji/bazie, który(-a) mógłby usprawnić pracę. Chodzi mi o aplikację do ewidencjonowania szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Osobiście posługuję się samodzielnie stworzoną bazą MS ACCESS. Wcześniej wykorzystywałam do tego celu Excela z odpowiednimi formułami itd., jednak przy większej ilości pracowników i danych - tabele stawały się mało czytelne.

Mój zamysł odnośnie takiej bazy jest następujący:
- baza pozwala dodać kolejne firmy i przypisać im pracowników,
- elementy odnoszące się do samych pracowników powinny dawać możliwość pojawienia się komunikatu o zbliżającym się terminie przeprowadzenia szkolenia okresowego (np. przy wchodzeniu do bazy odnoszącej się do danej firmy),
- powinna być możliwość dodania nowego pracownika przy użyciu przejrzystego formularza,
- powinna być możliwość automatycznego generowania np karty szkolenia wtsepnego - przy dodawaniu nowo zatrudnionego.
Damian-BHP napisał:
Proponuje dołożyć następujące funkcjonalności:

• badania lekarskie
    • - do kiedy są badania lekarskie
    • - czy są przeciwwskazania do pracy
    • - czy może np pracować na wysokości
    • - badania psychologiczne
  • uprawnienia: wózki widłowe, spawacz, sep

"I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył, I ten, co bezpieczeństwo głupiemu powierzył."
Ignacy Krasicki
Ostatnio zmieniany: 2011/09/22 14:21 przez Damian-BHP.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ewidencja szkoleń 2011/09/21 23:58 #38

• Damian-BHP
  • Damian-BHP Avatar
  • Administrator
  • Oklaski: 0
Z tego co widzę da się coś takiego zrobić, aczkolwiek tak mi sie wydaje, co do sposobu dodawania i edycji pracowników, tak myślę czy może nie dać tego jako osobny moduł w ORZ-noweBHP, tylko musi chcieć więcej osób tego typu aplikacje i oczywiście więcej osób musi się zaangażować do współpracy z nami

Odp: Ewidencja szkoleń 2011/09/22 13:46 #39

Oczywiście masz rację! :)
Poczekajmy na odzew.

"I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył, I ten, co bezpieczeństwo głupiemu powierzył."
Ignacy Krasicki

Odp: Ewidencja szkoleń 2011/09/22 14:12 #41

• Damian-BHP
  • Damian-BHP Avatar
  • Administrator
Proponuje dołożyć następujące funkcjonalności:

• badania lekarskie
    • - do kiedy są badania lekarskie
    • - czy są przeciwwskazania do pracy
    • - czy może np pracować na wysokości
    • - badania psychologiczne
  • uprawnienia: wózki widłowe, spawacz, sep
Ostatnio zmieniany: 2011/09/22 14:13 przez Damian-BHP.

Odp: Ewidencja szkoleń 2011/12/22 13:14 #52

• Andrzej1
  • Andrzej1 Avatar
  • Fresh Boarder
Witam
Pomysł bardzo dobry i na pewno będzie bardzo przydatny w pracy służby BHP

Odp: Ewidencja szkoleń 2011/12/22 13:30 #53

• Andrzej1
  • Andrzej1 Avatar
  • Fresh Boarder
Witam

Kilka dni temu szukając coś w Internecie znalazłem Waszą stronę ale trzeba było się logować a ja pilnie coś potrzebowałem więc zamknąłem stronę. Dzisiaj przypomniałem sobie o stronie i postanowiłem się zalogować. Strona podoba mi się i myślę, że będę mógł wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem kolegów po fachu oraz sam również będę czerpać wiedzę i informacje.
Pozdrawiam
Załączniki:
  • Załącznik Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.283 s.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Wypadek przy pracy a umowa zlecenie Jesli pracownik jest zatrudniony o umowę zlecenie to sporzadzamy karte wypadku
Czy technik bhp może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie BHP jerzeli ma tytuł inspektora bhp ? Zastanawia mnie dlaczego Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej mówi, że technik bhp nie może prowadzić własnej działalności - A szkoły policealne technik bhp np. ŻAK i inne opisują w internetach, że po ukończeniu technika bhp i...
Czy depresja powinna być zaliczana do chorób zawodowych? Coraz więcej osób choruje na depresje. Czy uważacie, że taka choroba również powinna się znaleźć w wykazie chorób zawodowych?