Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Ankieta: Czy taki program jest potrzebny?

Tak 17 100%
Nie Bez głosów 0%
Nie wiem Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 17 ( sebaa8, chrobot, angeloch, yarec, Gregory77 ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ewidencja szkoleń

Odp: Ewidencja szkoleń 2012/02/01 02:48 #82

• Ptaszek
  • Ptaszek Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam. ja też sie teraz zarejestrowałem, i juz widzę same dobre strony tej stronki. co do "Ewidencji" od jakiegoś czasu szukam czegoś odpowiedniego do prowadzenia i obsługi firmy. Taki "przypominacz" wszelkich ważnych terminów, to byłaby super sprawa.
pozdrawiam B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bzinkiewicz

Ewidencja szkoleń 2013/06/02 13:20 #132

• yarec
  • yarec Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
Cześć
Jak pozostali jestem nowym waszym użytkownikiem. Pracuję jako specjalista BHP chetnie będę służył pomocą.Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): cessna

Ewidencja szkoleń 2013/11/06 15:46 #134

• Justinech
  • Justinech Avatar
  • Fresh Boarder
Witam,

Pomysł na taki program to strzał w dziesiątkę. Chętnie służę pomocą

Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.214 s.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Protokół policyjny do dokumentacji powypadkowej Odpowiedź jest prosta. PIP ma rację, że pracodawca nie może brac udziału w czynnosciach komisji powypadkowej. W przypadku tak małego zatrudniunia pracodawca powinien skorzystac z usług firm doradczych BHP. Miejsce zdarzenia powinno zostać...
program po za logowaniu nie mogę ściągnąć programu do oceny ryzyka. Wyświetla się ostrzeżenie o możliwości uszkodzenia komputera :S
program ORZ Witam, Przed chwilą zalogowałem się na stronie i pobrałem program z tego linka: http://nowebhp.pl/index.php/programy/file/3-instalator-programu Aby pobrać program do oceny ryzyka zawodowego należy kliknąć na programy -> ORZ -> Pobierz ->...