Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ha ha ha

Ha ha ha 2012/01/09 21:42 #70

Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta:
  • Nie lepiej byłoby na taczce?
  • Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie.

"I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył, I ten, co bezpieczeństwo głupiemu powierzył."
Ignacy Krasicki
Ostatnio zmieniany: 2012/01/09 21:43 przez Agnieszka-BHP.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ha ha ha 2012/01/09 21:43 #71

• Panie maaajesteeeer! Franek zleciał z rusztowania!
  • To wyjmijcie mu ręce z kieszeni, żeby wyglądało na wypadek przy pracy!

"I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył, I ten, co bezpieczeństwo głupiemu powierzył."
Ignacy Krasicki

Odp: Ha ha ha 2012/01/09 21:45 #72

Inspekcja BHP w stolarni. Jeden z inspektorów cały czas wytyka stolarzom brak zachowania należytych zasad bezpieczeństwa. W końcu jeden z majstrów zdenerwowany mówi do gościa:
  • Co mi pan będziesz p*******ł jakieś farmazony, 10 lat tu pracuję i robotę na krajzedze znam jak swoje trzy palce.

Ignacy Krasicki
Ostatnio zmieniany: 2012/01/09 21:46 przez Agnieszka-BHP.

Odp: Ha ha ha 2012/01/09 21:51 #73

Pijany myśliwy postrzelił w lesie faceta. Po pewnym czasie sprawa w sądzie.
Zeznaje myśliwy:
  • Prosę Sądu, posedłem se zapolować na zajoncka. Ide, ide, zajoncka nie widać, to wyjąłem flasecke i tak się troskę napiłem. Potem się znowu napiłem, i znowu, i jesce raz. Nagle coś mi migło, patrze do góry na drzewo, a tam KUKUŁKA!!!
    To ja z mojej rury - buch! I wtedy pomiarkowałem ze to nie kukułka ino jakis chłop spadł z drzewa...
Zeznaje poszkodowany, jak się okazuje trochę jąkała.
  • Proproszę Sąąądu bylem na jajajagodach i nagle wiwidzę myśliwego. Wiwidze ze on pipijany jak ten bybyk. Tak ja szyszybko hop nana drzewo i sie dre KU KU KU KU k****a, nie strzelaj!!!!!

Ignacy Krasicki
Ostatnio zmieniany: 2012/01/09 21:52 przez Agnieszka-BHP.
Czas generowania strony: 0.374 s.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Wypadek przy pracy a umowa zlecenie Jesli pracownik jest zatrudniony o umowę zlecenie to sporzadzamy karte wypadku
Czy technik bhp może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie BHP jerzeli ma tytuł inspektora bhp ? Zastanawia mnie dlaczego Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej mówi, że technik bhp nie może prowadzić własnej działalności - A szkoły policealne technik bhp np. ŻAK i inne opisują w internetach, że po ukończeniu technika bhp i...
Czy depresja powinna być zaliczana do chorób zawodowych? Coraz więcej osób choruje na depresje. Czy uważacie, że taka choroba również powinna się znaleźć w wykazie chorób zawodowych?