Darmowa strona

Wszystkie rzeczy na naszej stronie są za DARMO! Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej możliwości wystarczy sie zalogować i wejść na forum.

Zamknięta grupa

Użytkownicy strony i forum stanowią zamkniętą grupę do której możesz dołączyć już dziś, wystarczy się zarejestrować i odwiedzić forum.

Ciekawe materiały

Dodawane przez naszych użytkowników, którzy chcą się podzielić swoja pracą, a wrazie potrzeby można z nich skorzystać w nagłych sytuacjach.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Uprawnienia kierownika budowy

Uprawnienia kierownika budowy 2012/02/01 20:56 #83

Witam,

Mam do Was pytanie - co rozumiecie przez szczególne uprawnienia kierownika budowy?
Chodzi dokładnie o to, że pracownik nadzorujący prace montażowe swojego zespołu ludzi został poproszony o uprawnienia do realizacji funkcji kierownika budowy. Polecenie takie wydał kierownik generalnej budowy. Po przedstawieniu przez "mniejszego kierownika" aktualnego szkolenia okresowego bhp dla kadry kierowniczej i ważnego zaświadczenia lekarskiego przy pracach powyżej 3m - okazało się, że nie chodzi o to i że "pełniąc funkcje kierownika budowy powinien wiedzieć o jakie uprawnienia chodzi..."

Tak więc o co chodzi???
_______________
Pozdrawiam
Aga

"I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył, I ten, co bezpieczeństwo głupiemu powierzył."
Ignacy Krasicki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.134 s.

O nas

Grupa entuzjastów chcąca stworzyć
coś naprawdę fajnego.

Bo wszystko zależy od nas.

Czuj się jak u siebie w domu ;)

Więcej

Najnowsze wpisy:

Wypadek przy pracy a umowa zlecenie Jesli pracownik jest zatrudniony o umowę zlecenie to sporzadzamy karte wypadku
Czy technik bhp może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie BHP jerzeli ma tytuł inspektora bhp ? Zastanawia mnie dlaczego Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej mówi, że technik bhp nie może prowadzić własnej działalności - A szkoły policealne technik bhp np. ŻAK i inne opisują w internetach, że po ukończeniu technika bhp i...
Czy depresja powinna być zaliczana do chorób zawodowych? Coraz więcej osób choruje na depresje. Czy uważacie, że taka choroba również powinna się znaleźć w wykazie chorób zawodowych?
Powered By nZambi!

Najnowsze zdjęcia